Poštovani korisnici,

Zbog sprječavanja koronavirusa, a u skladu s preporukama nadležnih tijela, molimo vas da se podizanje i predaja ugovora vrše online.

ŠALTERI NA KAMPUSU NE RADE OD 26.03.2020. DO 10.04.2020.

KAKO PREDATI/PODIĆI UGOVORE?
  • Ugovori se mogu fizički dostaviti na recepciju restorana Kampus u periodu od 8:00 do 20:00 h. NAPOMENA: Molimo vas da prije nego predate ugovor provjerite da je ugovor potpisan od strane poslodavca i pečatiran (obavezno na 2 mjesta pod „NARUČITELJ“), da je potpisan od strane studenta (obavezno na 2 mjesta pod „IZVOĐAČ“), te da su izražene sve cijene kao i period rada (koji je unutar očekivanog perioda rada). SVI UGOVORI koji nisu ispunjeni u cijelosti biti će vraćeni poštom na adresu poslodavca.

• Ugovori se mogu predati putem elektroničke pošte. NAPOMENA: poslodavac može ugovor skenirati i poslati na mail (studentservis@scri.uniri.hr) te će račun dobiti istim putem.

• Ugovori se mogu podizati putem WEB SERVISA. NAPOMENA: Svi studenti imaju korisničko ime i lozinku te mogu printati ugovor. Oni koji nemaju podatke molim vas da pošaljete ime, prezime i OIB na mail (studentservis@scri.uniri.hr ) s naznakom „nova lozinka za web servis“ kako bismo vam dodijelili nove. Ukoliko postoji prepreka za izdavanje ugovora molimo vas da nas nazovete na broj 051/584-529 i 051/584-528 od 8-14 sati.

KAKO PRODUŽITI ČLANSTVO I UČLANITI SE?
Studenti koji moraju produžiti članstvo ili se prvi puta učlaniti moraju poslati sve dokumente skenirane na mail (studentservis@scri.uniri.hr).
Potrebni dokumenti:
  • Potvrda s fakultet ili s portala e-građani
  • Osobna iskaznica
  • X-ica
  • Žiro račun
  • Ispunjen upitnik i izjava
Upitnik i izjavu možete preuzeti na našoj web stranici http://www.scri.uniri.hr/student-servis/uclanjenje.html .

KAKO SE POSLODAVCI MOGU UPISATI I POSLATI OGLASE?
Poslodavci koji imaju potrebu za radnicima mogu ispunjene obrasce predati na mail studentservis@scri.uniri.hr . Svi obrasci se nalaze na našoj web stranici http://www.scri.uniri.hr/student-servis.html .

Radno vrijeme naših šaltera:
- Kampus – zatvoren od 26.03.2020. do 10.04.2020.
- Restoran Indeks  - zatvoreno, sukladno uputama o radu fakulteta
- Veleučilište u Rijeci – zatvoreno, sukladno uputama o radu fakulteta
- Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Iki- zatvoreno,sukladno uputama o radu fakulteta

Kontakti: možete nas nazvati od 8-14 sati
Telefoni: 051/584-528 i 051/584-529
e-mail: studentservis@scri.uniri.hr
facebook: Student servis - Studentski centar Rijeka

Poštovani,

dodatne informacije vezano za koronavirus, zdravstvena pitanja, psihološku pomoć, dežurnog epidemiologa možete dobiti na sljedeće brojeve telefona:

Poštovani korisnici,

PROMJENA OD PONEDJELJKA 23.03.2020. NADALJE:

RADNO VRIJEME ŠALTERA ZA STRANKE JE OD 11 DO 13 SATI.
RADNO VRIJEME SERVISA ZA TELEFONE I MAILOVE JE OD 8 DO 14 sati.
Molimo vas da ako nije nužno da ne dolazite na šalter.

Poštovani korisnici,
zbog sprječavanja koronavirusa, a u skladu s preporukama nadležnih tijela, molimo vas da se podizanje i predaja ugovora vrše online.

Podizanje ugovora se može obaviti putem Web servisa, a ukoliko postoji problem, molimo vas kontaktirajte nas telefonski u vremenu od 8 do 16 h.

Predaja ispunjenog ugovora vrši se putem elektroničke pošte.

Također, ukoliko morate produžiti članstvo ili se učlaniti, možete sve dokumente predati  putem elektroničke pošte.

Radno vrijeme naših šaltera:
  • Kampus 10-14 h za stranke
  • Restoran Indeks – zatvoren do 27.03.2020.
  • Veleučilište u Rijeci – zatvoreno do 27.03.2020.
  • Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Iki- zatvoren do 27.03.2020.

Kontakti:
Telefoni: 051/584-528 i 051/584-529
e-mail: studentservis@scri.uniri.hr
facebook: Student servis - Studentski centar Rijeka

Dragi studenti i poslodavci,

zbog trenutne situacije s koronavirusom na 2 tjedna (počevši od 16.03.2020.) se obustavlja rad naših šaltera u Restoranu Index, na Veleučilištu te na Fakultetu za menadžment u hotelijerstvu i turizmu u Iki.

Sve usluge možete i dalje obaviti na šalterima na Kampusu te putem telefona i elektroničke pošte (studentservis@scri.uniri.hr).

Također, radi mjera predostrožnosti vas molimo da se podizanje ugovora vrši putem Web servisa što je više moguće, a sve kako bi se smanjili kontakti i spriječilo eventualno daljnje širenje virusa.
Putem Web servisa možete podizati ugovore, a ukoliko je neki problem s podizanjem ugovora molim vas kontaktirajte nas na telefone 584-528 i 584-529.

Isto vrijedi i za sve upite, te vas molimo da više koristite elektroničku poštu kao i telefone (584-528 i 584-529).

Za studente koji nisu produžili članstvo ili se učlanili, a isto žele obaviti , molimo vas da sve dokumente šaljete na e-mail (studentservis@scri.uniri.hr).

Ovim putem se svima zahvaljujemo na razumijevanju te vas još jednom pozivamo da se svi skupa prilagodimo situaciji.

Vaš Student servis

.