Rezultati natječaja za smještaj 2018./2019. - PRIVREMENA LISTA

Povjerenstvo za provedbu javnog natječaja Studentskog centra Rijeka na svojoj sjednici održanoj dana 03. kolovoza 2018. godine donijelo je odluku kojom se utvrđuje privremena rang lista za ostvarivanje prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka i slobodnim kapacitetima učeničkih domova u akademskoj godini 2018./2019.

1.       Odluka o utvrđivanju privremene rang liste
2.       Prilog I. Privremena rang lista (abecedni slijed)
3.       Prilog I.a. Privremena rang (po broju bodova)
4.       Prilog II. Odluke o utvrđivanju privremene rang liste

Razmještaj studenata u studentska naselja "Ivan Goran Kovačić" i "Trsat" odrediti će Studentski centar Rijeka te će isti biti obznanjen po objavi Konačne rang liste.

NAPOMENA: Studentski centri OBVEZNI su, temeljem članka 25. Pravilnika o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje Ministarstva znanosti i obrazovanja, od ukupnog broja smještajnih kapaciteta obnovljenih ili izgrađenih sredstvima iz Strukturnih fondova EU-a najmanje 50% ili prema postotku koji je definiran u potpisanome ugovoru o izgradnji objekta, namijeniti (rezervirati) za studente u nepovoljnom socioekonomskom položaju.

Mogućnost naknadne promjene razmještaja bit će uzeta u obzir nakon razmatranja opravdanosti razloga koje će studenti, koji su ostvarili pravo na smještaj, iznijeti i obrazložiti u svojoj molbi.

Naputak za useljenje u smještajne objekte Studentskog centra Rijeka biti će objavljen nakon objave Konačne rang liste.

Sve informacije i novosti vezane uz Natječaj pratite na našoj službenoj Internet stranici www.scri.uniri.hr  te na našim Facebook profilima.

Studenti koji nisu ostvarili pravo na smještaj po ukupnom broju bodova (studenti kojima u Rang listi pod rubrikom - Ostvareno pravo - piše "NE") imaju mogućnost ostvariti pravo na smještaj tijekom akademske godine ukoliko student koji je ostvario pravo na smještaj od istog odustane ili iseli iz studentskog doma. O tome će svaki student pojedinačno biti obaviješten od strane Studentskog centra Rijeka.

Ljetno radno vrijeme trgovine STUDENT SHOP

Radno vrijeme objekata prehrane SCRI

OBAVIJEST STUDENTIMA

OBAVIJEST STUDENTIMA VEZANO ZA POTVRDE O DULJINI SUDJELOVANJA U OBRANI SUVERENITETA REPUBLIKE HRVATSKE :

Obavještavamo studente koji se natječu za subvencionirano stanovanje u akademskoj godini 2018./2019. da je danas zaprimljen odgovor Ministarstva hrvatskih branitelja vezan uz izdavanje potvrda o duljini sudjelovanja roditelja u obrani suvereniteta Republike Hrvatske duljem od 100 dana u borbenom sektoru.
Prema odgovoru Ministarstva hrvatskih branitelja obavještavamo vas da se potvrde o sudjelovanju branitelja u borbenom sektoru duljem od 100 dana mogu pribaviti u područnim jedinicama Ministarstva hrvatskih branitelja navedenim u tablici koju možete pogledati ovdje.

Radno vrijeme STUDENT-SERVISA ljeto 2018