Obavijest - smještaj

Mole se redovni studenti koji su zainteresirani za smještaj u smještajnim objektima Studentskog centra Rijeka, odnosno u Studentskom naselju „Ivan Goran Kovačić“ i Studentskom naselju „Trsat“ da se jave na e–mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Obavijest redovnim studentima

Mole se redovni studenti koji su zainteresirani za smještaj u smještajnim objektima Studentskog centra Rijeka, odnosno u Studentskom naselju Ivan Goran Kovačić i Studentskom naselju Trsat da se jave na e - mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Obavijest Vlade RH

Obavijest Vlade RH studentima o neoporezivom godišnjem iznosu za rad studenata možete vidjeti na:

Obavijest Vlade RH (.pdf)

Obavijest studentima koji rade preko student servisa

S obzirom na događaje proteklog tjedna i najave promjene porezne politike, Studentski centar Rijeka objavit će postupanje kod isplate studentima nakon što porezna uprava objavi naputak.
Do tada na stranici porezne uprave je objavljeno priopćenje koje se može vidjeti u nastavku.

Radna vremena u siječnju 2017.