Mogućnost korištenja prostora i opreme za roštiljanje

Međunarodni praznik rada 2022. godine bio je idealna prilika za otvorenje novog prostora za druženje studenata uz fino meso sa roštilja. Riječ je o prostoru iza paviljona 4 u Studentskom naselju Trsat koji je opremljen roštiljem, prikladnim sjedalicama i stolovima od prirodnog materijala, a u planu je postavljanje vanjskog sudopera sa vodom. Tom prilikom Služba za organizaciju slobodnog vremena studenata organizirala je cjelodnevno druženje za studente i radnike Studentskog centra Rijeka. Na meniju je bilo preko stotinjak porcija mesa. U svakom slučaju, dobre zabave i druženja nije nedostajalo, o čemu smo pisali i u Svjetioniku.

Nakon prvomajske roštiljade prostor i oprema ostaju studentima na korištenje. Prostor je na raspolaganju korisnicima smještaja u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka, a korištenje istog potrebno je pravovremeno prijaviti na recepciji Studentskog naselja Trsat.

Odgovore na sva dodatna pitanja o korištenju prostora i opreme za roštiljanje studenti mogu saznati na recepciji Studentskog naselja Trsat ili slanjem upita na adresu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.