NAJNOVIJE AKTUALNOSTI VEZANE ZA RAD STUDENTSKOG CENTRA RIJEKA (broj 4)

Dragi studenti i studentice,

u nastavku Vas obavještavamo o najnovijim aktualnostima vezanim za rad Studentskog centra Rijeka. To su trenutne aktualnosti, a u idućem razdoblju su moguće promijene o kojima ćemo Vas periodično obavještavati.

STUDENT SERVIS

Šalter Student servisa na Kampusu radi od ponedjeljka do petka od 07:00 do 16:00 sati.

Šalter Student servisa u restoranu Indeks radi od ponedjeljka do petka od 09:00 do 17:00 sati.

Šalteri Student servisa na Veleučilištu u Rijeci i na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu ne rade.

Ugovor o obavljanju studentskoga posla možete podignuti elektronski putem WEB SERVISA (upute možete vidjeti na www.scri.uniri.hr) ili na šalterima Student servisa.

Ispunjeni ugovor o obavljanju studentskoga posla, nakon završetka posla možete:

• poslati poštom na adresu Radmile Matejčić 5, 51000 Rijeka,
  • ubaciti u poštanski sandučić na recepciji u zgradi restorana Kampus u periodu od 8:00 do 20:00 sati ili
  • predati na šalterima Student servisa.

SMJEŠTAJ

STUDENTSKO NASELJE TRSAT

Recepcija (prizemlje zgrade restorana Kampsu) radi svaki dan u vremenu od 00:00 do 24:00 sata.

Uprava (prizemlje zgrade restorana Kampus) radi od ponedjeljka do petka u vremenu od 07:00 do 15:00

STUDENTSKO NASELJE IVAN GORAN KOVAČIĆ

Recepcija (prizemlje objekta I u SN IGK) radi svaki dan u vremenu od 00:00 do 24:00 sata.

Uprava (prizemlje objekta I u SN IGK) radi od ponedjeljka do petka u vremenu od 07:00 do 15:00 sati. Subotom, nedjeljom i blagdanom uprava ne radi. Kontakt: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

NATJEČAJ ZA SMJEŠTAJ

„Natječaj za ostvarivanje prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka i slobodnim kapacitetima učeničkih domova“ sa svim detaljnim uputama i kontaktima objavljen je na web stranici www.scri.uniri.hr. Rok za prijavu na natječaj je zaključno do 24.07.2020. godine, a privremena rang lista biti će objavljena najkasnije do 10.08.2020. godine.

Nakon objavljivanja privremene rang liste studenti mogu podnijeti pisani prigovor Povjerenstvu za rješavanje prigovora. Najkasnije u roku od 15 dana od dana isteka roka za podnošenje prigovora Povjerenstvo za rješavanje prigovora utvrđuje konačnu rang listu. Konačna rang lista objavljuje se krajem kolovoza, na oglasnim pločama i web stranici Studentskog centra Rijeka.

Za sve eventualne upite vezane za Natječaj možete nazvati brojeve telefona: 099/492 5801 i

099/529 4403 (radnim danima u vremenu od 9-15 sati) ili poslati e-mail na adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

STUDENT SHOP

Prodavaonica Student shop je zatvorena od 16.07.2020. do 28.08.2020. godine. Prodavaonica Student shop će početi raditi 31.08.2020. godine prema redovnom radnom vremenu.

I DALJE JE POTREBNO PRIDRŽAVATI SE SLJEDEĆIH PREPORUKA:

- Održavajte fizičku udaljenost od 2 m u zatvorenim prostorima.

- Molimo Vas da nosite zaštitnu masku u zajedničkim prostorima.

- Molimo Vas da pri ulasku u objekt dezinficirate ruke.