Na temelju Pravilnika o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje (NN 63/19), Sveučilište u Rijeci STUDENTSKI CENTAR RIJEKA raspisuje Natječaj za ostvarivanje prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka i slobodnim kapacitetima učeničkih domova u akademskoj godini 2020./2021.

Mole se studenti da sve upite vezano za Natječaj upute na mail adresu : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ili na brojeve telefona : 099/492 5801 i 099/529 4403 (radnim danima u vremenu od 9-15 sati).

Popis dokumenata:

1. Pravilnik o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje (NN 63/19)

2. Natječaj za ostvarivanje prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka i slobodnim kapacitetima učeničkih domova u akademskoj godini 2020./2021.

3. Pojašnjenja i dokumenti potrebni za ostvarivanje bodova

4. E-molba

mole se studenti da ispune jedan od sljedećih obrazaca, ovisno o vrsti studija i godini koja je upisuje (brucoši ispunjavaju B i F) :

5. Obrazac B

6. Obrazac C

7. Obrazac D

8. Obrazac E

9. Obrazac F

10. Izjava o prihvaćanju uvjeta natječaja

11. Popis dokumenata

12. Izjava o članovima obitelji koji nemaju OIB

13. Popis područnih jedinica za podizanje potvrda – broj dana sudjelovanja u borbenom sektoru