Važna obavijest za sve korisnike smještaja u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka: Ukidanje epidemioloških mjera

Obavještavamo sve korisnike smještaja da se od sutra, 9.4.2022. godine, ukidaju sve epidemiološke mjere i upute u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka osim niže navedenih osnovnih epidemioloških mjera:

1. Svakodnevno primjereno čišćenje prostorija (kao i prije pandemije)
  2. Redovito i pravilno pranje ruku:

1. Provjetravanje prostora u kojem se boravi više puta dnevno
  2. Maske nisu obavezne no korisnici smještaja mogu ih nositi ukoliko smatraju da su im potrebne. Maske se preporučuju svim osobama s kroničnim bolestima koje mogu dovesti do težih oblika bolesti COVID-19 ukoliko im zdravstveno stanje omogućuje nošenje maske.

Ovime se dokument „Epidemiološke mjere, upute i preporuke namijenjene korisnicima smještaja u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka, a vezano uz epidemiju virusa SARS-CoV-2“ stavlja van snage te se više ne primjenjuje.

Na sljedećoj poveznici dostupna je preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Studentski centar Rijeka

Odjel smještaja