VAŽNO: Uputa za rad studentskih domova s obzirom na epidemiju COVID-19 u školskoj godini 2020. / 2021. – ažurirani dokument

Poštovani korisnici smještaja u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka,

u nastavku možete vidjeti nadopunjene Upute za rad studentskih domova s obzirom na epidemiju COVID-19 u školskoj godini 2020. / 2021. koje su pripremljene od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja. Svi korisnici smještaja u objektima smještaja (studenti, profesori, znanstvenici, nastavno i nenastavno osoblje) kao i radnici Studentskog centra Rijeka OBAVEZNI su se pridržavati svih mjera, preporuka i uputa navedenih u dokumentu.

Nadopunjene upute HZJZ i MZO možete vidjeti ovdje:

Uputa za rad studentskih domova s obzirom na epidemiju COVID-19 u školskoj godini 2020. / 2021.- ažurirani i nadopunjeni dokument

Unaprijed Vam se zahvaljujemo na suradnji i poštivanju uputa.

Vaš Studentski centar Rijeka

Djelatnost smještaja