VAŽNO: Upute COVID-19_Djelatnost smještaja – AŽURIRANI DOKUMENT

Poštovani korisnici smještaja u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka,

sukladno današnjoj najavi, za naše korisnike smještaja pripremili smo ažurirane upute, odnosno opće mjere u cilju sprječavanja širenja infekcije koronavirusom (COVID-19) u objektima i prostorima Studentskog centra Rijeka, odnosno u objektima smještaja Studentskog centra Rijeka.

Svi korisnici smještaja u objektima smještaja (studenti, profesori, znanstvenici, nastavno i nenastavno osoblje) OBAVEZNI su se pridržavati svih mjera, preporuka i uputa navedenih u dokumentima: „Upute COVID-19_Djelatnost smještaja – AŽURIRANO 16.09.2020.“ te dokumentu „Uputa za rad studentskih domova s obzirom na epidemiju COVID-19 u školskoj godini 2020. / 2021.“

Dokument Studentskog centra Rijeka možete vidjeti ovdje: Upute COVID-19_Djelatnost smještaja – AŽURIRANO 16.09.2020.

Verziju dokumenta Studentskog centra Rijeka na engleskom jeziku možete vidjeti ovdje: INSTRUCTIONS COVID 19_Dormitory Accommodation – Updated on 16th of September 2020.

Upute HZJZ i MZO možete vidjeti ovdje: Uputa za rad studentskih domova s obzirom na epidemiju COVID-19 u školskoj godini 2020. / 2021.

Koristimo priliku da istaknemo sljedeće: strogo je zabranjen ulaz u objekt smještaja i druge objekte Studentskog centra Rijeka osobama (korisnicima smještaja, radnicima i drugim osobama) koji:

- imaju simptome koji mogu upućivati na COVID-19 (povišenu tjelesnu temperaturu, respiratorne simptome (kašalj,  poteškoće  u  disanju,  grlobolja)  te  poremećaj  osjeta  njuha  i  okusa, povraćanje i proljev)

- kojima je izrečena mjera samoizolacije,

- kojima je potvrđena zaraza virusom COVID-19.

S obzirom da se brojne informacije neprestano mijenjanju i nadopunjuju, molimo korisnike smještaja da redovito prate našu web stranicu kako bi održavali svoju informiranost.

Unaprijed Vam se zahvaljujemo na suradnji i poštivanju uputa i mjera!

Vaš Studentski centar Rijeka

Djelatnost smještaja