Obavijest o odluci Senata o pokretanju postupka izbora rektora Sveučilišta u Rijeci za mandatno razdoblje 2025.-2029.

Odluka Senata o pokretanju postupka izbora rektora Sveučilišta u Rijeci za mandatno razdoblje 2025.-2029. (.pdf)

Obavijest studentima vezana za izradu ugovora

Poštovani studenti,

prilikom izrade ugovora ukoliko pogriješite nije potrebno izrađivati novi ugovor. Molimo Vas da nas kontaktirate kako bismo isti ispravili te ne bi dolazilo do izrade duplih ugovora.

Hvala Vam na razumijevanju.

Obavijest za članstvo u Student servisu

Poštovani studenti,

Svim studentima koji su upisali te su provedeni na fakultetima, članstvo u Student servisu za novu akademsku godinu 2024./2025. je automatski produženo. Ako nije, povratno nas kontaktirajte.

Molimo  Vas da provjerite osnovno zdravstveno osiguranje na sljedećoj poveznici:

Student servis

Obavijest o obavljanju poslova privatne zaštite preko student servisa

Poštovani studenti i poslodavci,

sukladno odredbama članka 17. stavka 1. Zakona o privatnoj zaštiti (Narodne novine 16/20, 114/22) poslove privatne zaštite mogu obavljati fizičke osobe (studenti) koje su dobile dopuštenje Ministarstva unutarnjih poslova za obavljanje tih poslova kao zaposlenici pravnih osoba i obrta koji imaju odobrenje za obavljanje djelatnosti privatne zaštite.

Za sve daljnje upite i potrebne informacije stavljamo Vam se na raspolaganje.

Obavijest o novoj lokaciji oglašavanja studentskih poslova

Poštovani studenti i poslodavci,

obavještavamo vas da su oglasi za studentske poslove od sada dostupni na našim službenim stranicama Studentskog centra Rijeka.

Za pregled svih ponuda, posjetite sekciju Student servis - Poslovi.

Napominjemo da se oglašavanje studentskih poslova više neće vršiti putem naše Facebook stranice.