Obavijest o radnim vremenima objekata na dan 17.4.2024.

Obavijest Student servisa

Poštovani korisnici,

molimo Vas da ugovore za prosinac dostavite najkasnije do 26.01.2024. jer sve ugovore dostavljene nakon tog datuma nećemo biti u mogućnosti obračunati zbog zaključenja poslovne godine.
Hvala na razumijevanju.

Rezultati Natječaja za ostvarivanje prava studenata u redovitom statusu na subvencionirano stanovanje kod privatnih stanodavaca na području Rijeke u akademskoj godini 2023./2024. – KONAČNA RANG LISTA

Studenti koji su ostvarili pravo na subvencionirano stanovanje kod privatnih stanodavaca zaključit će ugovor o međusobnim pravima i obvezama sa Studentskim centrom Rijeka.

Ugovori će se potpisivati od 27.12.2023. do 15.1.2024. na recepciji Studentskog naselja Trsat u vremenu od 8 do 15 sati, svaki radni dan.

Studenti koji ne potpišu ugovor do navedenog datuma smatrat će se da su odustali od prava na potporu za smještaj kod privatnih stanodavaca. Ugovor se potpisuje uz obvezno predočenje studentske iskaznice (X-ice) ili osobne iskaznice.

Prilozi:

Plan rada/dežurstva za period od 23.12.2023. do 07.01.2024.

RADNO VRIJEME

Restoran KAMPUS

Restoran MINI

LINIJA

ŠANK

PON - NED

PON - PET

SUBOTOM, NEDJELJOM

I BLAGDANOM

ZATVORENO

PON - PET; NED

SUBOTOM

ZATVORENO

Rezultati Natječaja za ostvarivanje prava studenata u redovitom statusu na subvencionirano stanovanje kod privatnih stanodavaca na području Rijeke u akademskoj godini 2023./2024. – PRIVREMENA RANG LISTA

U roku od 8 (osam) dana od dana objavljivanja privremene rang – liste studenti mogu podnijeti pismeni prigovor Povjerenstvu za rješavanje prigovora Studentskog centra Rijeka. Prigovori se dostavljaju isključivo preporučeno poštom na adresu:

STUDENTSKI CENTAR RIJEKA

„Povjerenstvo za rješavanje prigovora“

Radmile Matejčić 5,

51000 RIJEKA

s naznakom „PRIGOVOR NA REZULTATE NATJEČAJA

VAŽNA NAPOMENA: Rok za podnošenje prigovora NIJE produljenje natječajnog roka niti mogućnost za naknadno dopunjavanje natječajne dokumentacije. Prigovor se upućuje ukoliko student smatra da je došlo do pogreške kod bodovanja poslane dokumentacije. Prigovor koji je poslan vezano uz raspored po naseljima/učeničkom domu, Studentski centar Rijeka neće razmatrati niti donijeti odluku o prihvaćanju ili odbijanju prigovora.

Povjerenstvo za rješavanje prigovora razmatra prigovore zaprimljene u roku te najkasnije u roku od petnaest (15) dana od dana isteka roka za podnošenje prigovora donosi odluku o prihvaćanju ili odbijanju prigovora studenata i utvrđuje konačnu rang-listu.

Odluka o prihvaćanju ili odbijanju prigovora studenata biti će dostavljena poštom na adresu navedenu u prigovoru.

S obzirom da se radi o privremenoj rang listi, upozoravamo studente da postoji mogućnost da nakon proteka roka za prigovore odnosno nakon kreiranja konačne rang liste, padnu „ispod crte“ iako su trenutno „iznad crte“.

Konačna rang lista objaviti će se krajem prosinca.

Prilozi:

Obavijest o mogućoj isplati zarade na Revolut račune

Poštovani studenti,

obavještavamo Vas da je od sada moguće isplatiti zaradu studenata na Revolut račune. Ukoliko imate želju za takvim isplatama molimo Vas da se javite u Student servis.